Zakázková tvorba

Komplexní řešení, mapy na zakázku:

Rádi Vám vytvoříme produkt přímo na míru Vašim požadavkům a přáním. Do mapy můžeme zakreslit Vaše zájmové objekty či prvky (př. pobočky) a k tomu vytvořit jejich seznam i s lokalizací v daném mapovém poli. Produkt vytvoříme na základě vzájemné spolupráce Vás a naší společnosti, speciální požadavky na obsah mapy tedy nebudou překážkou. Produkt bude ušit Vašim požadavkům a přáním. Na základě Vašich preferencí a záměrů jsme ve spolupráci s Vámi schopni vymyslet a vytvořit takový produkt, který by pomohl k naplnění Vašich cílů. Poradíme Vám, jaký produkt (jak vytvořený a s jakým obsahem) bude pro Vás a naplnění Vašich cílů nejideálnější.

Mapové podklady:

Vlastníme nejkvalitnější, polohově nejpřesnější a nejaktuálnější digitální mapová data na českém trhu. Potřebujete-li je pro Vaše tištěné propagační materiály či na Vaše webové stránky, rádi Vám je poskytneme v mnoha měřítcích o různém mapovém obsahu od podrobných plánů měst, přes turistické a cykloturistické mapy, automapy, až po obecně geografické a politické mapy jednotlivých státních celků, světadílů i celého světa v základních grafických formátech EPS, PDF, JPEG, BMP, TIFF a mnoha dalších.

Poptávka a kalkulace ceny:
V případě zájmu o zakázkovou tvorbu nebo prodej dat nás prosím kontaktujte nás s konkrétními požadavky, vypracujeme a zašleme vám předběžnou kalkulaci.

Pro urychlení a zpřesnění kalkulace uveďte prosím:

  • účel užití
  • vymezení rozsahu území, formát výsledné mapy
  • požadovaný typ mapy (turistická, cyklo, plán města, automapa apod.)
  • tiskový náklad
Zpět do obchodu