Turistický atlas Česko 1 : 50 000

Skladem
1 999 Kč 1 999 Kč bez DPH
Kategorie: Turistické atlasy

Vážení dobrodruzi, cestovatelé a milovníci české přírody, představujeme vám Turistický atlas Česko! Tento atlas je tak podrobný, že si můžete být jisti, že vás nikdy nesvede na špatnou trasu.

 

Tento atlas je dokonalý dárek pro turistu, díky kterému už nepotřebuje kupovat žádnou další mapu. Atlas je exkluzivním darem a k tomu vám ušetří až 9.029 Kč!
Jak je to možné? Kdybyste si koupili všechny mapy, které atlas obsahuje, bude vás to stát až 10 728 Kč. A podívejte se na tu fantastickou cenu výše!


Na 626 mapových stranách pokrývá území celé České republiky v podrobném měřítku 1:50 000, včetně kompletní sítě turistických tras a cyklotras.

Vrstevnice po 10 m a stínovaný reliéf terénu vám pomohou odhadnout a zvládnout i ty nejdrsnější výstupy.

A jaký by to byl atlas, kdyby neobsahoval několik základních informací o turistice a cykloturistice? S touto publikací se stanete skutečnými odborníky na turistiku.

 

Oceníte také jeho praktické uspořádání. Jednotlivé listy můžete jednoduše vyjmout, vložit do připraveného PVC přebalu a vyrazit za dobrodružstvím! Po návratu jej opět zařadíte zpátky do atlasu. Je to jako šikovná turistická knihovna přímo u vás doma!

 

Není divu, že tento atlas získal při uvedení na trh hned několik titulů, např. titul MAPA ROKU 2004 (uděluje Kartografická společnost ČR), VÍTĚZ ANKETY Publikace roku 2004 v cestovním ruchu (uděluje Česká asociace novinářů a publicistů cestovního ruchu - ATchJet), CENU ODBORNÉ VEŘEJNOSTI (TourPropag, Písek 2005), 1. MÍSTO v mezinárodní kartografické soutěži TourMap (Karlovy Vary 2005).
No řekněte, kdo by nechtěl mít doma takového vítěze?

 

A nyní vám představíme 5 neodolatelných důvodů, proč si tento atlas pořídit:

  1. Nejpodrobnější atlas Česka, který je dokonalým dárkem po turistu.
  2. Ideální pro plánování cykloturistických tras díky přehledu značených a doporučených cest.
  3. Přesné vrstevnice a stínovaný reliéf terénu pro bezpečné dobrodružství v přírodě.
  4. Praktické uspořádání do pořadače (šanonu) pro jednoduché použití na cestách.
  5. Vyznamenání Mapa roku a další tituly potvrzující vysokou kvalitu atlasu.
  6. Cena, která vám šetří až 9 029 Kč a nepotřebujete už žádnou další mapu.

 

Nechejte se přesvědčit a objevte s námi kouzlo cestování po Česku! Už žádné bloudění, jen takové, které si zvolíte dobrovolně při poznávaní české přírody. Přejeme vám nekonečná dobrodružství s Turistickým atlasem Česka.

Nevyplňujte toto pole:
PR Avatar autora Poslední vydání? 29.08.2020 21:11
Jestli je to poslední vydání, tak je to velká škoda. Vlastním první vydání a sjeli jsme s ním celou republiku. Navigace na malé obrazovce mobilu je jiná disciplína než pohled do mapy.
Odpovědět
Zpět do obchodu