Cykloatlas Česko 1 : 75 000

Skladem
499 Kč 499 Kč bez DPH
Kategorie: Turistické atlasy
CykloatlasCESKO
Novinka Tip

NOVÉ VYDÁNÍ 2021

Ideální dárek pro všechny cyklisty. Cykloatlas v optimálním měřítku je doplněn mimo značených cyklotras i desetitisíci kilometry cest vhodných pro cykloturistiku. Všechny trasy byly v terénu projety a oklasifikovány podle kvality povrchu. Formát A4. Spirála.

Tip na úpravu: Doporučujeme jednotlivé listy vložit do eurosložek a vlastního šanonu

Atlas získal hlavní cenu mezinárodní kartografické soutěži TourMap 2009.

Nevyplňujte toto pole:
JB Avatar autora Aktuálnost - neaktuálnost 23.05.2019 12:15
Podle mého prvního porovnání je nové vydání Cykloatlasu jen reprintem minulého. Pravda, jsou dokresleny nové a rozestavěné dálnice a významnější silnice, ale nebyly promítnuty změny ve vedení pěších a turistických tras - třeba v oblasti, kde bydlím, by se jich našlo dost. Navíc chybí aktualizace tras vhodných pro cyklisty, mnohdy jsou přehlédnuty pěkné cesty, jinde je cyklistům nabízen těžko sjízdný úsek pěšinou, která je fakt jen pro pěší. Cykloatlas je jinak výborná věc, ale aktualizace by se dělat měla. Asi nejsou lidi, kteří by až mikroregionálně provedli prověrku zejména tras pro cyklisty. Tak třeba příště.
Odpovědět
MS Avatar autora AKtualizace 04.02.2023 17:27
Aktualizace opravdu vyřešena není. Něco řeší on-line v tom případě mě nic jiného, než mapy.cz nezajíá, do mobilu se dají stáhnout i offline. Jinak papírová mapa je papírová mapa. Podle návodu se dá kroužková vazba odříznout a budete mít skoro dvě stovky listů a na cestu si brát, jen co je třeba. Rozhodně se s A4 zachází na picyklu lépe, než se skládací pěší "čtyřicítkou" o velikosti A0-A1. Já si mapové listy na cestu skenuji a tisknu, dá se na to koupit i neroztržitelný a nepromokavý, i když drahý
Zpět do obchodu