Rok vinaře

vstupenka do světa vinařské vášně a odhodlání

Co všechno je potřeba udělat, než se ve skleničce zajiskří sluncem pozlacený nápoj bohů, který okamžik je v životě révy nejdůležitější a kdy vinař odpočívá? Odborník si odpoví sám, pro laické milovníky vína máme odpovědi v této knize. Ať se líbí!

 

Skladem
629 Kč 629 Kč bez DPH
Kategorie: Knihy

 

Už jste někdy chtěli nahlédnout do tajemství vinařského řemesla? Představujeme vám unikátní knihu "Rok vinaře", která vás uchvátí svými působivými fotografiemi a detaily z produkce vína. Tato kniha není jen dalším uměleckým dílem, je to vstupenka do světa vinařské vášně a odhodlání.

 

 

"Rok vinaře" je víc než jen sbírka fotografií. Je to příběh vyprávěný prostřednictvím obrazů, který vás provede každou fází vinařského procesu. Od prvního jarního probuzení vinice, přes letní péči o hrozny, až po podzimní sklizeň a zimní klid vinic. Kniha také přináší náhled na tradice, které jsou součástí vinařské kultury.

 

Představte si, jak se zahalíte do teplé deky, otevřete si sklenku svého oblíbeného vína a ponoříte se do stránek této knihy. Dozvíte se co skutečně znamená být vinařem. "Rok vinaře" je ideální doplněk pro každého milovníka vína nebo pro ty, kteří hledají dokonalý dárek pro vinaře ve svém životě.

 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci nahlédnout do světa vinařství. Kupte si hned teď knihu "Rok vinaře" a zažijte rok v životě vinaře z pohodlí svého domova. Kdo ví, možná vás tato kniha inspiruje k dalšímu objevování světa vín nebo dokonce k vlastnímu vinařskému dobrodružství!

 

 

Popisky fotografií a texty v knize jsou v češtině a angličtiněKniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu