české hrady a zámky z nebe - 1.díl - Západní Čechy

Kniha leteckých fotografií hradů a zámků západních Čech

Skladem
629 Kč 629 Kč bez DPH
Kategorie: Knihy

 

Vstupte do světa historických hradeb a nádherných zámků s naší jedinečnou knihou "České hrady a zámky z nebe - 1. díl - Západní Čechy". Tahle kniha vás provede vzrušující cestou napříč krajinou, kterou zdobí vznešené gotické věže, romantické renesanční zámky a impozantní barokní hrady.

 

 

V knize najdete 81 fascinujících hradů, zámků a zřícenin, doplněných o bohaté pověsti a historické kontexty, které představují nejzajímavější vrcholy západních Čech. Každý z těchto architektonických skvostů je představen prostřednictvím úžasných leteckých fotografií, které poskytují jedinečný pohled, jaký můžete získat pouze z nebe.

 

 

Budete fascinováni nejen známými památkami jako hradem Kašperk nebo zámkem Kozel, ale také méně známými skvosty, jako je zámek Horní Chlum. Každý popis je doplněn o poutavé příběhy a pověsti, které dodají těmto místům další rozměr a život. A co je nejlepší, všechny texty jsou napsány jak v češtině, tak v angličtině, což z této knihy dělá ideální dárek pro milovníky historie a cestování z celého světa.

 

 

Kniha České hrady a zámky z nebe - 1. díl - Západní Čechy vám přinese:

  1. Jedinečný pohled z nebe na 81 hradů, zámků, tvrzí nebo zřícenin. Letecké fotografie vysoké kvality vás přenesou přímo do korun stromů a nabídnou vám pohled, jaký jste ještě neviděli.
  2. Texty i v angličtině - skvělá volba pro mezinárodní čtenáře.
  3. Poznání historie a legend: každý hrad a zámek je doplněn o fascinující pověsti a legendy.
  4. Vzdělávání a zábavu: Kniha je nejen vizuálně krásná, ale také vzdělává a inspiruje k dalšímu objevování české historie a kultury.
  5. Skvělý dárek: Kniha je ideálním dárkem pro všechny milovníky historie, umění, architektury a cestování.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

 

 

Kniha je dalším pokračováním k dílům:

 

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu