Čarovné Krkonoše

Kniha vybraných fotografii Krkonoš od profesionálních i amatérských fotografů.

Vystoupejte až tam, kde budete mít nebesa na dotek ruky a kde k mrakům ční vrcholky mohutných hor, jimž lidé od nepaměti říkají Obří. Projděte se pohádkovou krajinou pod horami a nechte se omámit kouzlem míst, jimž rukou spravedlivou vládne mocný Krakonoš. Jste vítáni!

Skladem
629 Kč 629 Kč bez DPH
Kategorie: Knihy

Toto úchvatné pohoří je staré téměř 600 milionů let a do dnešních dnů můžeme sledovat trasu pradávných ledovců, díky nimž je zdejší příroda tak úžasná. Její prostá a chladná severská krása spoutá vaše smysly a vkrade se vám pod kůži, vzpomínky na ni vás budou provázet po celé vaše žití a nutit k návratu. A vy i přes usilovné odolávání podlehnete a znovu se vydáte na putování  malebným a pohádkovým krkonošským podhůřím, v němž se jako rozházené perličky choulí starodávné vesničky a malebná města, až k horám samotným. Jejich volání je nepřeslechnutelné, jejich vábení neodolatelné.

 

Otevřete tuto knihu a vychutnejte si krásu jedinečných okamžiků Krkonoš a Podkrkonoší, kterou zachytilo přes 30 "čarovných" fotografů.

 

 

Tato kniha je skvělým dárkem pro patrioty i milovníky Krkonoš. Popisky a texty jsou v češtině a v angličtině, kniha je ideální dárek pro zahraniční přátele a návštěvníky

 

 

Největší benefity knihy:

1. Objevte nejkrásnější místa Krkonoš a Podkrkonoší - kniha je plná malebných fotografií od talentovaných fotografů.
2. Potěšte svou duši - užijte si klid a pohodu při prohlížení těchto úchvatných snímků.
3. Unikátní dárek - tato kniha je perfektním dárkem pro každého milovníka přírody a naší země.
4. Dvojjazyčná verze - popisky a texty jsou v českém a anglickém jazyce, takže je skvělým dárkem i pro zahraniční návštěvníky.
5. Podporujte místní umělce - koupí této knihy podporujete místní amatérské i profesionální fotografy.

 

 

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu