402 Jizerské hory, Frýdlantsko 1 : 40 000

Objevte svět detailů s naší nejpřehlednější a nejčitelnější turistickou mapou!

Jste vášnivý turista, cyklista nebo milovník přírody, který hledá spolehlivého pomocníka na svých cestách po Jizerských horách a Frýdlantsku a který vás provede těmi nejkrásnějšími místy s neuvěřitelnou přesností a přehledností? Právě jste ho našli!

Mapa má všechno, co má správná turistická mapa mít, ale NAVÍC v ní najdete zvětšené písmo pro lepší čitelnost, doporučené cyklotrasy dle různých typů povrchů pro správný výběr trasy a jako bonus je praktický formát mapy, který se vejde do kapsy a tak ji máte vždy po ruce.

Skladem
169 Kč 169 Kč bez DPH
Kategorie: Česko 1 : 40 000
Měřítko: 1 : 40 000
Písmo: Zvětšené
Cyklotrasy: Značené pro zpevněný/nezpevněný/náročný (MTB) povrch
Zobrazení atraktivních míst: Hvězdičková klasifikace
Provedení: Mapa na obou stranách
Jazyk legendy: čeština, angličtina, němčina, polština
Poskládaný formát: 108 x 165 mm
Obal: Plastová průhledná kapsa

Proč zvolit tuto mapu?

1. Nejaktuálnější informace na trhu

Naše oboustranná mapa je pravidelně aktualizována, aby vám poskytla ty nejnovější a nejpřesnější informace. Obsahuje značené turistické a cykloturistické trasy, takže se nikdy neztratíte! Díky podrobné kilometráži turistických tras můžete snadno plánovat své cesty a být vždy o krok napřed.

2. Doporučené cyklotrasy pro každého

Ať už jste milovníkem asfaltových cest nebo preferujete dobrodružství na polních a lesních cestách, naše mapa vás nezklame. Doporučené cyklotrasy jsou roztříděny podle typu povrchu, takže si každý cyklista najde tu svou ideální trasu.

3. Čitelnost a přehlednost na prvním místě

Nedovolte, aby vás malé písmo odradilo od objevování nových míst. Naše mapa má zvětšené písmo, které je snadno čitelné i pro ty, kteří mají problémy s malým písmem. Už žádné mžourání a ztrácení se v detailech!

4. Mezinárodní legenda

Legenda je psaná v češtině, angličtině, polštině a němčině, což znamená, že vám naše mapa bude užitečná, ať už jste odkudkoliv. Ideální pro mezinárodní turistické skupiny nebo pro ty, kteří rádi poznávají nové lidi a kultury.

5. Hvězdičková klasifikace atraktivních míst

Nechcete minout to nejzajímavější, co oblast nabízí? Atraktivní místa jsou označená tzv. hvězdičkovou klasifikací, takže vás čeká jen to nejlepší. Užijete si každý okamžik svého výletu naplno!

6. Praktický formát

Naše mapa je navržena tak, aby byla co nejpraktičtější. Kompaktní formát se vejde do kapsy, což znamená, že ji budete mít vždy po ruce. Ideální společník na každou cestu!

 

 

Otázky a odpovědi

Pro koho je mapa určená?

Mapa je vhodná pro všechny turisty a cyklisty, od začátečníků po zkušené dobrodruhy. Díky své všestrannosti a přehlednosti si najde své místo v každém batohu.

Je mapa voděodolná?

Mapa je papírová a tím pádem není voděodolná. Součástí mapy je praktický plastový obal, který jí chrání před vlhkostí.

Jak je mapa skladná?

Díky praktickému formátu se mapa snadno složí a vejde se do kapsy nebo malého batohu. Je lehká a nezabere téměř žádné místo.

Obsahuje mapa informace o turistických atrakcích?

Ano, atraktivní místa jsou označená hvězdičkovou klasifikací, takže vám neunikne žádný zajímavý bod.

 

Turistická mapa SHOCart v měřítku 1:40 000 není jen obyčejná mapa. Je to váš věrný průvodce, který vás provede přírodou s největší přesností, a poskytne vám všechny potřebné informace pro bezstarostné a nezapomenutelné výlety. Nepromeškejte svou příležitost získat tento nepostradatelný nástroj pro vaše cesty.

Objednejte si svou mapu ještě dnes a vydejte se na cestu za dobrodružstvím s jistotou a klidem v duši.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu