Čarovné Brno

Kniha vybraných fotografii Brna od profesionálních i amatérských fotografů.

Fascinující historie, která dýchá z každého zákoutí, architektura mapující dějiny Moravy, kultura, která vám nedá spát, památky, které baví, tradice, které chytí za srdce... To vše a mnohem více se vejde do jediného slova – Brno.

 

Skladem
629 Kč 629 Kč bez DPH
Kategorie: Čarovné Česko

 

Dovolte mi prosím pozvat vás tímto na malou, ale čarovnou procházku druhým největším městem České republiky s asi čtyřmi sty tisíci obyvateli. Brno je krásné statutární město a jako jediné na Moravě se ubránilo obléhání švédskými vojsky. K jeho nejvýznamnějším dominantám patří hrad Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, vila Tugendhat zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO či nejvyšší obytná budova České republiky – AZ Tower. Městské centrum je plné života, přes den zde proudí tisíce lidí za prací a za nákupy, přes noc za zábavou do klubů a restaurací, a já zde stále nacházím nová a nová zákoutí s úchvatnými pohledy.

Pouhých 12 kilometrů severozápadně od centra se nad Brněnskou přehradou tyčí jeden z nejrozsáhlejších a nejstarších hradních areálů v České republice – Veveří. Jelikož bydlím poblíž, toto krásné místo je často i mým cílem fotoprocházky nebo jen zastávky s rodinou v jakémkoli ročním období. Mám obrovskou radost, že mé fotografie mohou být součástí této krásné knihy a doufám, že Brno vám učaruje tak jako mně a milionům lidí, kteří ho každoročně navštíví...

Petr Dvořák, fotograf a spoluautor

 

 

V knize Čarovné Brno uvidíte snímky téměř od 20 fotografů. Přes 110 fotografií Vám přestaví tento region kouzelným pohledem fotografů, kteří dokáží zachytit ten správný okamžik, kdy zapadající slunce, ranní mlhy nebo silný mráz vykouzlí jedinečnou atmosféru daného místa. Přesvědčte se, že Brno je opravdu čarovné!

 

 

Tato kniha je určená milovníků naší krásné vlasti a je vhodná i pro zahraniční čtenáře - popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém. Užijte si, prosíme, čarovné pohledy na Brno. Přejeme Vám příjemný kulturní a estetický zážitek.

 

 

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

 

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu