Čarovná Praha

Kniha vybraných fotografii Prahy od profesionálních i amatérských fotografů.

Je srdcem Evropy, matkou měst a nejkrásnější knihou historie a architektury. Jiná je za ranního kuropění, jiná za jasného letního dne, jiná ve sněhové chumelenici. Projděte se s námi Prahou a ke všem jejím stávajícím označením si přidejte další: Praha čarovná.

Skladem
629 Kč 629 Kč bez DPH
Kategorie: Čarovné Česko

Nechte se okouzlit jedinečnou krásou Čarovné Prahy! Knihou, která je plná kouzelných fotografií těch nejikoničtějších a také méně známých koutů Prahy. Tahle kniha se stane skvělým doplňkem vaší knihovny a okouzlí jak milovníky krásných fotografií, tak i ty, kteří se chtějí potěšit pohledem na Prahu v různých ročních obdobích a denních dobách.

 

 

29 nadšených amatérských i profesionálních fotografů se podělilo o své nejlepší snímky Prahy. Představte si, jak otevíráte knihu a vůně nových stránek se mísí s vizuálním zážitkem, který vás přenese přímo do pohádkových uliček Starého Města, na vrchol Petřína nebo na břehy Vltavy. Ať už jste Prahou prošli stokrát nebo ji teprve chcete objevit, tato kniha vám umožní vidět naše hlavní město očima těch, kteří jej opravdu milují a dovedou zachytit jeho jedinečnou atmosféru. Cítíte to? Praha je opravdu čarovná, a tato kniha to dokazuje na každé stránce.

 

 

Kniha je dvojjazyčná, v češtině a angličtině, takže se stane skvělým dárek pro zahraniční přátele či rodinu.

 

 

Nečekejte a objednejte si svůj výtisk knihy Čarovná Praha ještě dnes. Potěšte sebe nebo udělejte radost svým blízkým tímto opravdu jedinečným dárkem. Buďte součástí této magické cesty Prahou a nechte se unést kouzlem těch nejkrásnějších míst naší metropole. Na každé stránce vás čeká nový příběh, nový pohled, nová Praha. Je čas objevit Prahu tak, jak ji zná jen málokdo.

 

 

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

 

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu